Новий проект на вулиці Чернишевській

Новий проект на вулиці Чернишевській

Компанія “Альянс-Девелопмент” рада повідомити, що у неї в управлінні з’явився новий об’єкт на вулиці Чернишевській, про початок реалізації якого буде оголошено у 2021 році.
Створюючи сучасні житлові комплекси преміум-класу в історичному центрі Харкова, наша компанія-забудовник та архітектурне бюро “Дроздов та партнери” з повагою ставляться до архітектурної спадщини Харкова.
Прекрасний маєток по вулиці Чернишевській, 42 (який, при цьому, не є пам’ятником архітектури) не буде знесений, а буде реконструйований за рахунок коштів забудовника, що підтверджується рішенням 36-ої Сесії Харківської міської ради від 06.24.2020.
Наразі будівля знаходиться на етапі активної реконструкції, тут після завершення робіт буде розміщено офіс однієї з компаній, а маєток і надалі залишиться прикрасою вулиці Чернишевської.
Компанія “Альянс-Девелопмент” дотримується передових європейських та світових цінностей і вважає, що гармонічне поєдання архітектурної спадщини та прекрасних нових будівель є необхідною умовою комфортного проживання кожної людини в історичному центрі Харкова.

ВАШ КОМЕНТАР

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Works with AZEXO page builder