Текущие объекты

ЖК преміум-класу «Будинок на Набережній»

Поділитись

В районі Павлівської площі з’явилося нове визначне місце.

НАЗВА

Житловий комплекс «Будинок на Набережній»

КАТЕГОРІЯ

Преміум-клас

ЗДАНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІ

Січень 2010

МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ

Харків, пров Банний, 1

Дом на Набережной главное фото

БУДИНОК ЗДАНИЙ ТА ЗАСЕЛЕНИЙ

Дом на Набережной вид со стороны реки

У «Будинку на Набережній» створені максимально комфортні умови для життя. У просторому, закритому від суєти зовнішнього світу дворі розташувалися дитячі майданчики і альтанки, клумби з квітами. В будинку є підземний паркінг і гостьова автостоянка.
Високі стелі 3,40 метра і просторі кімнати дозволяють створити неповторний інтер’єр, втілити найсміливіші дизайнерські ідеї. З вікон відкривається чудовий вид на сквер і набережну, красиві будинки початку століття і старовинні куполи соборів. Цей пейзаж створює відчуття затишку та спокою.

Майже чотири століття тому біля злиття двох річок народжувалася історія міста Харкова, починалося будівництво фортеці, перших кам’яних будинків, гомоніла жвава торгова площа. Минуло чимало часу, місто зростало, змінювалось, і зараз в самому його серці, в районі Павлівської площі, з’явилося нове визначне місце – “Будинок на Набережній”.
Житловий комплекс складається з п’яти секцій різної висоти. Акцентом цього архітектурного ансамблю є кутова 18-поверхова башта.

Дом на Набережной вид со стороны моста
Дом на Набережной вид со стороны реки, фото 2

При будівництві нового житлового комплексу були використані передові технології та сучасні екологічно чисті будівельні матеріали. В будинку встановлені дерев’яні вікна з подвійним склопакетом. За тепло і затишок відповідає німецька система автономного опалення «Viessmann». Швидкісні високо-технологічні і комфортабельні ліфти піклуються про вашу безпеку і дозволяють економити час.
Просторі квартири, передові технології будівництва і якісний сервіс забезпечують максимальний рівень комфорту в «Будинку на Набережній».
Житловий комплекс своєю появою прикрасив тихий зелений куточок історичного центру і відкрив новий розділ в житті рідного міста — початок нової історії.

У продажу є паркомісця

Works with AZEXO page builder