Чим масове житло відрізняється від житлових комплексів преміум-сегмента?

Чим масове житло відрізняється від житлових комплексів преміум-сегмента? Крім високоякісних будівельних матеріалів і центрального місця розташування, Елітна нерухомість характеризується наявністю авторського архітектурного проекту. Саме тому компанія “Альянс-Девелопмент” при створенні проектів преміум – і бізнес-класу вдається до послуг знаменитих архітекторів, а також видатних проектних і архітектурних майстерень.

Так наприклад, проект житлового комплексу преміум-класу ” ТИТУЛ будинок на Пушкінській “створювала відома харківська компанія” Найс-Проект ” на чолі з головним архітектором – Яковлєвим Сергієм Миколайовичем. Серед їхніх проектів особливо можна виділити: новий Сумський ринок, готель “Superior Golf Club”, житловий комплекс” будинок на набережній”, Торговий центр” Атріум ” на Сумській, житловий комплекс преміум-класу на початку вулиці Чернишевської.

Що стосується їх нового проекту-Житлового комплексу преміум-класу” ТИТУЛ будинок на Пушкінській”, то він виконаний в сучасному європейському стилі, для якого характерні функціональні та оригінальні архітектурні прийоми. Лаконічна і практична Архітектура створює гармонію і комфорт житлового середовища. Проект гармонійно поєднує внутрішні і зовнішні характеристики.

Кольори фасадів будівель комфортні для очей людини. Використання двох відтінків (бежевого і коричневого) забезпечує відсутність відчуття монотонності і створює природну, наближену до природи, картину.

© 2023 Студия SMMcoua | Компанія-забудовник «Альянс-девелопмент» зроблено в