Житловий комплекс преміум-класу «Будинок на Набережній»

В районі Павлівської площі з’явилося нове видатне місце.

БУДИНОК ЗДАНИЙ ТА  ЗАСЕЛЕНИЙ 

У продажу є паркомісця

Опис об'єкту
  • Нзва : Житловий комплекс «Будинок на Набережній»
  • Категорія : Преміум-клас
  • Зданий в експлуатацію : Січень 2010
  • Місце разташування : Харків, пров. Банний, 1

Майже чотири століття тому у злиття двох річок народжувалася історія міста Харкова, починалося будівництво фортеці, перших кам’яних будинків, гомоніла жвава торгова площа.

Минуло чимало часу, місто зростало, змінювалося, і зараз в самому його серці, в районі Павлівської площі, з’явилося нове видатне місце – “Будинок на Набережній”.

Житловий комплекс складається з п’яти секцій різної етажності. Акцентом цього архітектурного ансамблю, є кутова 18-поверхова вежа.

У «Будинку на Набережній» створені максимально комфортні умови для життя.

У просторому, закритому від метушні зовнішнього світу дворі, розташувалися дитячі майданчики та альтанки, клумби з квітами. У дворі будинку є підземний паркінг і гостьова автостоянка.

Високі стелі 3,40 метра і просторі кімнати дозволяють створити неповторний інтер’єр, втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

З вікон відкривається неймовірний вид на сквер і набережну, гарні будинки початку століття і старовинні куполи соборів. Цей пейзаж створює відчуття затишку і спокою.

При будівництві нового Житлового комплексу були використані передові технології і сучасні екологічно чисті будівельні матеріали.

У будинку встановлені дерев’яні вікна з подвійним склопакетом.

За тепло і затишок відповідає німецька система автономного опалення «Viessmann».

Швидкісні високо-технологічні та комфортабельні ліфти дбають про  безпеку і дозволяють економити час.

Просторі квартири, передові технології будівництва і якісний сервіс забезпечують максимальний рівень комфорту в «Будинку на Набережній»

Житловий комплекс своєю появою прикрасив тихий зелений куточок історичного центру і відкрив нову главу в житті рідного міста – початок нової історії.

 

© 2023 Студия SMMcoua | Компанія-забудовник «Альянс-девелопмент» зроблено в