На що звернути увагу при покупці квартири в центрі Харкова?(Частина 2)

Ми продовжуємо розповідати про те, на що потрібно звернути увагу при виборі квартири в центрі Харкова. Сьогодні обговоримо ще 5 важливих моментів, розуміння яких дозволить Вам і Вашій родині жити щасливо у новій квартирі в центрі міста:

  • Репутація забудовника.

Щоб бути впевненими, що будинок добудують і здадуть в експлуатацію вчасно, обов’язково необхідно звернути увагу на репутацію компанії-забудовника. Тут важливо розуміти, коли на ринку нерухомості з’явилася компанія і як вона здійснювала свою будівельну діяльність в період останніх кризових ситуацій в 2008, 2014-2015 і 2020 роках. Чи зупинялося будівництво в цей період або тривало за графіком? Чи виконав взяті на себе зобов’язання забудовник? Якщо кризові періоди компанія пройшла з «високо піднятою головою», з відповідальністю перед своїми клієнтами, то ризик покупки довгобуду значно знижується. Також важливо зрозуміти: чи не є ця компанія фінансовою пірамідою (коли йде не пооб’єктне фінансування будівництва, а за гроші покупців нерухомості в одному будинку будуються інші об’єкти компанії), чи піддається вона до політичних чи інших ризиків. Якщо всі відповіді на питання Вас задовольнили, то компанії з великою часткою ймовірності можна довіряти.

Наприклад, компанія «Альянс-Девелопмент», яка зараз будує житловий комплекс преміум-класу «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській» успішно працює на ринку нерухомості Харкова з 2007 року. Серед побудованих об’єктів – житловий комплекс на Чернишевській, «Будинок на Набережній», «Аксіома», офісні та торгові центри. Всі будинки компанії здані і в них щасливо живуть люди. А на час карантину навесні 2020 року – будівництво ЖК «ТИТУЛ» не зупинялося ні на день!

  • Архітектура.

Поступово в українських реаліях приходить розуміння важливості архітектури будинку. Якщо ще 15 років тому новий будинок в центрі з будь-якою архітектурою сприймався позитивно, то зараз покупці, які проводять багато часу в різних країнах світу, навчилися розуміти цінність даної складової. Метою багатьох подорожей якраз і є знайомство з архітектурою, нарівні з історією і гастрономічними традиціями. Багато будинків в центрі Харкова взагалі не має зв’язку з ім’ям якого-небудь архітектора, тому «застарівають» ще до кінця будівництва. Але типовий, стандартний проект в центрі міста – вже минуле. Купувати унікальний, цікавий проект – це воістину вдале рішення. Так як, по-перше, Ви купуєте квартиру в естетично привабливому будинку, де все продумано до дрібниць і буде радувати своїх мешканців багато десятиліть. По-друге, квартири в будинках з хорошою архітектурою, створених серйозними архітектурними бюро або відомими архітекторами, з часом тільки підвищуються в ціні. Гарна архітектура збільшує інвестиційну привабливість об’єкта. По-третє, в будинках в центрі міста з гарною архітектурою житло можна буде передавати у спадок з покоління в покоління.

Так, проект житлового комплексу «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській» розробила компанія «Найс-Проект» на чолі з відомим харківським архітектором Яковлєвим Сергієм Миколайовичем, який проектував «Сумський ринок» і багато інших знакових для нашого міста об’єктів.

  • Екологічність і Енергоефективність.

Важливо, щоб будинок, де проводиш більшу частину свого життя, був побудований з використанням екологічно чистих матеріалів. Особливо це стосується матеріалу стін і утеплювача. Якщо в житловому комплексі передбачений, наприклад, натуральний керамоблок і «мінеральна» вата товщиною 150 мм і більше, як в житловому комплексі «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській», то тут буде набагато комфортніше взимку, а влітку навіть можна буде відмовитися від використання кондиціонерів. Крім того, натуральні матеріали забезпечують оптимальну вологість в приміщенні, що позитивно позначається на мікрокліматі в квартирі. Якщо говорити про енергоефективність будівлі, то даний показник повинен підтверджуватися офіційним Енергосертіфікатом європейського зразка, який видається кожному будинку і повинен бути не нижче класу «В» для елітних будинків премуім-класу. До речі, житловий комплекс преміум-класу «ТИТУЛ Будинок на Набережній» нещодавно отримав такий сертифікат класу «В», з ним Ви можете ознайомитися на сайті компанії.

Якщо ж житловому комплексу присвоюється клас енергоефективності «С» (що також є недопустимим будівельними нормами), швидше за все, забудовник заощадив на матеріалах і якості будівництва, а Ви будете переплачувати за комунальні послуги довгі роки.

  • Кількість ліфтів.

Запам’ятайте, чим більше кількість ліфтів в будинку в розрахунку на 1 квартиру, тим краще для майбутніх мешканців! По-перше, сучасні вимоги соціальної дистанції і елементарної безпеки говорять про те, що чим менше людей користуються ліфтом, тим краще. Адже в цьому випадку ймовірність, що Ви зустрінете когось нездорового в ліфті або під’їзді на порядок менше. По-друге, час очікування ліфта значно зменшується, що економить кілька хвилин вранці і ввечері, і це протягом усього життя. По-третє, ліфт в сучасних елітних будинках в центрі міста повинен обов’язково спускатися безпосередньо в паркінг, що також істотно підвищує комфорт щоденного життя. Адже в такому випадку вийшовши з машини з важкими сумками або коляскою, без проблем можна швидко піднятися до себе додому.

У житловому комплексі преміум-класу «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській» передбачено 6 швидкісних ліфтів, 3 з яких спускаються безпосередньо в підземний паркінг!

  • Красиві і функціональні холи при вході в будинок.

Як театр починається з вішалки, так житловий будинок починається з гарного холу. Його Ви будете споглядати кожен раз, виходячи зі свого будинку і повертаючись в нього. Хол стане візитною карткою будинку, яка повинна виробляти приємне враження на Ваших друзів і гостей, а також гармонійно підкреслювати високий статус Вашого нового житла. Бачити щось красиве кожен день, а не похмурі стандартні пофарбовані стіни, – все це створює нову якість Вашого життя, де дрібниць бути не може.

У житловому комплексі преміум-класу «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській» будуть воістину прекрасні холи, адже їх розробкою займається відоме архітектурне бюро «ARTE Development».

Ми щиро бажаємо Вам зробити правильний вибір і придбати квартиру, яка буде радувати Вас довгі роки!
Наші менеджери із задоволенням допоможуть Вам прийняти рішення, порекомендують вдале планування і вигідні умови покупки!

(057) 755-57-77, 755-76-66

© 2023 Студия SMMcoua | Компанія-забудовник «Альянс-девелопмент» зроблено в