На що звернути увагу при покупці квартири в центрі Харкова?

Вибір квартири в центрі Харкова – дуже відповідальне рішення! Якісну квартиру в центрі міста багато сімей купують не часто, вдумливо, а потім живуть в ній багато десятиліть. Крім того, в квартирі людина проводить половину свого життя. На які тонкощі варто звернути увагу, вибираючи квартиру в центрі Харкова, адже від цих нюансів буде залежати якість Вашого життя?

Хочемо представити Вам Топ 10 основних моментів, на які обов’язково потрібно звернути увагу при виборі квартири в центрі міста:

 • Місцезнаходження будинку.

Розуміння центру Харкова у багатьох забудовників дуже різний. Якщо говорити про сьогоденний центр, де традиційно проживає бізнес і інтелектуальна еліта міста – це переважно «квадрат», обмежений вулицями Сумською і Пушкінською, парком «Горького» та Оперним театром. З іншого боку, важливо, щоб будинок знаходився на відомій центральній вулиці, але основна його частина була розташована в зеленому тихому дворі, де в двох метрах від вікна не будуть постійно їздити машини.

 • Технологія будівництва.

Символ Харкова «Держпром», шедевр конструктивізму, був побудований в 1928 році за інноваційною на той момент монолітно-каркасною технологією: при цьому типі будівництва біля будівлі є тільки залізобетонний каркас, а решту стін можна заповнювати будь-яким матеріалом. Особливою перевагою даної технології будівництва є «вільне» планування квартир, де покупець може самостійно визначити планування квартири, яке буде повністю відповідати всім вимогам і побажанням. Зараз монолітно-каркасна технологія будівництва є стандартом і нормою для якісного житла преміум-класу в центрі міста. Решта технологій використовуються переважно для житла економ-класу. Якщо забудовник використовує не монолітно-каркасну технологію, швидше за все він просто намагається заощадити, що також істотно обмежує можливості по трансформації і зміні планування для майбутнього власника квартири.

 • Матеріал стін.

Існує три найбільш поширених матеріалів заповнення стін:

 1. «Біла цегла» – найдешевший і не найбільш енергоефективний матеріал, використовується для житла економ-класу;
 2. Піноблок – наймасовіше вживаний матеріал. Через свою ціню і властивості використовується багатьма забудовниками в економ-класі і бізнес-класі;
 3. Керамоблок – найбільш дорогий, екологічно чистий і енергоефективний матеріал.

Переважно використовується в будівництві приватних котеджів. Однак використання в якості матеріалів стін керамоблоку в багатоквартирному будинку свідчить про дуже високий клас житлового комплексу! Застосування даного матеріалу ще й поліпшує мікроклімат в квартирі: температура і вологість завжди знаходяться на оптимальному рівні.

Також важливо розуміти тип утеплювача стін і його товщину. Найбільш прийнятним, екологічним та енергоефективним варіантом утеплювача є мінеральна вата. Але тут важливий не тільки сам матеріал, а й його товщина. Стандартна товщина утеплювача в будинках високого класу – до 100 мм. Однак, в найбільш енергоефективних будинках, таких як «Титул Будинок на Пушкінській», товщина утеплювача досягає 150 мм. Важливо звернути на це увагу, тому що від товщини утеплювача залежить температура взимку і влітку у вашій квартирі і дозволяє економити на платежах за опалення.

 • Вікна, їх якість і якість монтажу.

У багатьох новобудовах останніх років склалася негативна традиція, коли покупці квартири змушені міняти низькоякісні вікна від забудовника, що призводить до додаткових витрат часу і фінансів покупця. Це все одно, що купити новий автомобіль і відразу почати міняти на ньому будь-які деталі, навіть не виїхавши з салону. Однак купуючи будинок Преміум-класу, хочеться від початку отримати якісний продукт.

Для розуміння того, який тип вікон пропонується забудовником, необхідно враховувати:

 1. Бренд виробника вікон (як правило, дорогі будинки використовують досвідчених виробників, що зарекомендували себе, та які мають 20 і більше років досвіду виробництва дорогих вікон, і широко відомі на ринку, наприклад, компанія «Модерн»);
 2. Якість матеріалу вікна (наприклад, «металопластикове вікно» може мати різну кількість камер, товщину матеріалу, виробник, наприклад, Salamander або невідома фірма);
 3. Склопакет (кількість стекол і наповнення);
 4. Також вкрай важливим є питання монтажу. «Неякісний» монтаж відразу зводить «нанівець» всі переваги навіть хорошого вікна. Найбільш дорогим є «теплий» монтаж вікон, який дає додаткові переваги високоякісному вікну.
 • Двір без машин.

Вже давно стала хорошою європейською практикою відсутність машин у дворі. Але більшість дворів в центрі Харкова перетворені в величезну непрохідну парковку, через яку доводиться пробиватися мамам з колясками, дітям, людям з сумками і т.д. Людина просто не може цивілізовано вийти або зайти в свій будинок. Але європейська якість життя – це саме «двір без машин», так як жити посеред величезного паркування не дуже-то зручно і елітно, погодьтеся?

Тому вибираючи будинок в центрі потрібно розуміти, що немає дрібниць в даних питаннях. У питанні вибору місця проживання, де людина буде проводити більше половини свого життя, компроміси не допустимі.

Цікаво? Незабаром буде продовження…

А поки ми можемо порадити Вам будинок, який відповідає всім цим вимогам – і це житловий комплекс преміум-класу “ТИТУЛ Будинок на Пушкінській“.

Більш детальну інформацію про якісні характеристики будинку і його переваги Ви можете отримати у Відділі продажів:

(057) 755-57-77, 755-76-66

Харків, провулок Банний 1

© 2023 Студия SMMcoua | Компанія-забудовник «Альянс-девелопмент» зроблено в