Преміальні дерево-алюмінієві вікна ТМ “Модерн” у ЖК “ТИТУЛ Будинок на Пушкінській”

Компанія “Альянс-Девелопмент” дотримується принципу використовувати матеріали тільки найвищої якості при будівництві своїх об’єктів. Крім того, особливу увагу компанія-забудовник приділяє енергозбереженню та екологічності матеріалів.

Важливу роль при забезпеченні високої енергоефективності будівлі і гарантії тепла і затишку у будинку грають Віконні технології. Тому скління житлового комплексу “ТИТУЛ Будинок на Пушкінській” довірили компанії «Модерн-ХХІ», яка працює на віконному ринку України 25 років і є лідером виробництва вікон преміум-класу.

У житловому комплексі преміум-класу «ТИТУЛ Будинок на Пушкінській ” будуть встановлені преміальні дерево-алюмінієві вікна. Це дерев’яне вікно, покрите алюмінієм з зовнішньої сторони. Дерево-алюмінієві вікна раніше встановлювалися тільки в найдорожчих котеджах і пентхаусах. Дані вікна дуже популярні в найбільш престижному житлі високого класу в Німеччині і в інших європейських країнах.

Дерев’яні вікна традиційно користуються попитом завдяки солідному зовнішньому вигляду і своїм якісним характеристикам, перевіреним століттями. Вони створюють оптимальні умови у приміщенні, прекрасно поглинають шум, мають низьку теплопровідність і високу морозостійкість. На відміну від металопластикових, дерев’яні вікна при користуванні забезпечують приємні тактильні відчуття. Крім того, євробрус – це монолітний матеріал, який не створює шуму і не створює додаткових деформацій при користуванні, тому вікна з євробруса мають також набагато більш високий рівень захисту від злому.

Крім відмінного елегантного дизайну, ці вікна мають цілу низку незаперечних переваг:

  1. Це вікно найбільш екологічне, так як при його виготовленні застосовуються натуральне дерево і алюміній. Також вікна ТМ “Модерн” мають багатошарове екологічно чисте покриття, виготовлене на водній основі, яке дозволено до використання навіть при виготовленні дитячих іграшок. Використовувані фарби мають мембранну структуру, що запобігає утворенню здуття і деформацій лакофарбового покриття. Вікна з євробруса не викликають алергії, вони не наелектризовуються і, відповідно, не притягують до своєї поверхні пил і хвороботворні мікроби, як це часто відбувається з вікнами з ПВХ-профілю. Все це дозволить Вам і вашій родині жити в комфортній і здоровій атмосфері довгі роки.
  2. Дерево-алюмінієві вікна мають високу енергоефективність. Коефіцієнт опору теплопередачі вікна становить 1,20, що на 60% більше ніж коефіцієнт, необхідний стандартними нормами будівництва. Також високим стандартам енергоефективності та шумоізоляції відповідає двокамерний склопакет, з енергозберігаючим, мультифункціональним склом, теплою дистанцією (Італія), і до того ж заповнений інертним газом Аргоном. Товщина склопакета – 36 мм.
  3. Важливими характеристиками даних вікон є їх висока пожежостійкість, адже він набагато вище, ніж у металопластикових вікон, наявність фурнітури німецького виробництва, а також застосування технології “теплого” монтажу вікон;
  4. Не менш цінною перевагою дерево-алюмінієвих вікон стане їх довговічність. Зовнішня сторона вікна покрита алюмінієвим обкладом і стійка до впливу природних факторів (опади, сонячні промені і т.д.). Це підтверджується і тим, що дані вікна поставляються в країни з жарким і вологим кліматом. Дані вікна називають» вічними”, так як їх термін служби можна порівняти з терміном існування будинку. Важливо зауважити, що термін експлуатації дерево-алюмінієвих вікон в рази вище в порівнянні з металопластиковими вікнами, і крім того вони не вимагають будь-якого додаткового догляду. Недарма в Німеччині за такими вікнами закріпилася назва “вічні вікна”;
  5. Якщо ж під час експлуатації вікон на них виникають будь-які механічні пошкодження, то на вікнах з євробрусу вони легко можуть бути реставровані, чого не можна зробити для вікон, виконаних з ПВХ або алюмінію. Виробником дерево-алюмінієвих вікон преміум-класу для житлового комплексу “будинок на Пушкінській” є компанія “Модерн-XXI“, яка дає на ці вікна гарантію 10 років! Новітні технології виробництва дозволяють контролювати весь виробничий процес виготовлення безпечних, надійних і зручних віконних конструкцій ТМ «Модерн».

Компанія “Альянс-Девелопмент «і далі буде застосовувати матеріали найвищого класу при будівництві житлового комплексу» ТИТУЛ будинок на Пушкінській”, в чому ви можете переконатися особисто, відвідавши відділ продажів компанії, розташований за адресою: Харків, пров. Банний, 1.

Телефон: (057) 7-555-777, 755-76-66

© 2023 Студия SMMcoua | Компанія-забудовник «Альянс-девелопмент» зроблено в